Asistenční služby () Přidat do oblíbených

Život se má žít. Nevzdávejte se věcí, které máte rádi.

Nové připojištění asistenčních služeb od NN

 

Petr (33): „Nemusel jsem složitě po kamarádech shánět odvoz z nemocnice.”

Moje manželka pracuje jako delegátka cestovní kanceláře. Často jsem si říkal, zda se mi vrátí domů z cest v pořádku. Vloni odjela na třítýdenní zájezd na Island, ale starosti měla tentokrát ona o mě.

Zlomil jsem si nohu, dostal nechodící sádru a zůstal na vše téměř sám. Asistenční služba mi zprostředkovala odvoz z nemocnice a já nemusel obvolávat kamarády. Nejvíce jsem ale ocenil dovoz nákupu až domů a základní úklid domácnosti předtím, než se žena vrátila domů.

Zuzana (35): „Díky asistenčním službám jsem se mohla v klidu léčit”

Nebývám často nemocná, ale první teplé jarní dny jsem přecenila a prochladla. Kromě rýmy se ale dostavil i akutní zánět ledvin. Celou noc jsem se převalovala bolestí a ráno stěží vypravila staršího syna do školky. Manžel právě dokončoval tříletý projekt v práci, proto nemohl zůstat s roční dcerkou doma a rodiče bydlí na druhém konci republiky.

Asistenční služba zajistila opatrovníka, který se o dcerku postaral, než jsem oběhala všechny doktory, odpoledne vyzvedl syna ze školky a věnoval se dětem, dokud se manžel nevrátil z práce. Na lince informací jsem se poté dozvěděla o víkendových akcích pro děti, kam jsem je spolu s manželem poslala a mohla se tak dostat z nejhoršího.

Pavlína (42): „Důležitá je ta jistota, že je o nás postaráno.”

Ten den jsme byli s Kubíkem na výletě, celý den běhal jako divý a já tak trochu doufala, že se po návratu domů vykoupe, hned usne a já budu mít chvilku pro sebe. Po koupeli říkal, že mu není dobře, ale já to přičítala únavě z celého dne. V jedenáct večer už jsme sráželi horečku zábaly a já na internetu marně hledala, co dalšího by pomohlo.

Naštěstí jsem měla v rámci asistenčních služeb k dispozici telefonické konzultace s odborníkem. Pan doktor mi dal několik tipů, ale vzhledem k výši horečky a apatickému stavu doporučil návštěvu pohotovosti. Asistenční služba přivolala taxi s dětskou sedačkou, které nás odvezlo do nemocnice. Za pár hodin bylo po horečce a za dva dny jsme šli domů po svých.

Výše uvedená videa vycházejí ze zkušeností klientů s asistenčními službami v rámci testovacího provozu.

Pouze 59 Kč měsíčně

Neomezené služby po telefonu dostupné 24/7
Neomezené služby po telefonu dostupne 24/7

Neomezené služby po telefonu dostupne 24/7

 • Telefonická linka zdravotních komplikací
 • Lékař na telefonu
 • Infolinka domácí asistence
 • Informace o akcích pro děti
 • Přivolání taxi s dětskou sedačkou
Služby s limitem

Služby s limitem*
 

 • Doprava na/z vyšetření u lékaře
 • Doprava z nemocnice po hospitalizaci
 • Dovoz léků/nákupu
 • Úklid domácnosti
 • Ošetřování a hlídání dětí
 • Rehabilitační náklady
 • Návštěva lékaře u vás doma
 • Dětský klaun

Kompletní seznam asistenčních služeb naleznete v pojistných podmínkách.
* Celkový roční limit a maximální limit na jednu pojistnou událost pro čerpání asistenčních služeb je 20 000 Kč.


Veškeré údaje a informace uvedené v této webové prezentaci jsou pouze orientační a informativní. Pojistitelem je NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, se sídlem: Nádražní 344/25, Praha 5 – Smíchov, IČ: 40763587. Poskytovatelem asistenčních služeb je společnost AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o., IČ: 25695215, sídlem Hvězdova 1689/2a, Praha 4, 140 00..

 

Moje ŽP